Co ci zapewnimy?

Tak, to nasz standard, że zatrudniamy wyłącznie w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy pełen etat lub dla studentów uczących się mniejszy wymiar godzin dopasowany do potrzeb pracownika.

Pracujemy w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (bez nadgodzin, bez zabierania pracy do domu). Możesz rozpocząć pracę między 6.40 a 8.00 i skończyć odpowiednio po 8 godzinach, czyli nawet o 14.40. Po pracy zajmujesz się tym, co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie - nauka, pasje, rodzina ;-)

Bierzemy odpowiedzialność za przeszkolenie każdego nowego pracownika, okres próbny w naszej Kancelarii to szereg szkoleń z wielu dziedzin: prawniczych, informatycznych, stanowiskowych i HRowych, a wszystko pod okiem doświadczonych trenerów. Po okresie próbnym mamy pewność, że jesteś gotowy do samodzielnej pracy.

Podczas całego procesu adaptacji otrzymasz informacje o postępach w nauce, jakie są Twoje mocne strony, a nad czym jeszcze powinieneś popracować, aby wykonywać samodzielnie swoje obowiązki. Twój komfort pracy jest dla nas bardzo ważny, dlatego szerzymy kulturę cyklicznych informacji zwrotnych, a informację o dalszej współpracy otrzymasz najpóźniej na tydzień przed zakończeniem okresu próbnego.

Ścieżki kariery w Kancelarii określają możliwości rozwoju stanowiskowego pionowego i poziomego dla pracowników, w oparciu o strategię biznesową firmy, jej plany rozwoju oraz obecnie funkcjonującą strukturę organizacyjną. Ścieżka w Twoim dziale, która jest transparentnie określona, rekrutacje wewnętrzne do innych działów, decyzje personalne po ocenach okresowych, praca nad ciekawymi projektami w zespołach międzydziałowych - to wszystko czeka na Ciebie.

Wszystkim pracownikom oferujemy: dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, świadczenia finansowe z funduszu socjalnego, ofertę atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, możliwość uczestnictwa w zorganizowanej aktywności sportowej.

Lubimy ze sobą pracować. Mówimy sobie po imieniu, szanujemy nawzajem, uśmiechamy, gdy się widzimy ;-) Praca jest ważną częścią naszego dorosłego życia, więc wspólnie robimy wszystko, by czerpać z niej przyjemność. Wielu z nas przyjaźni się prywatnie. Szalejemy na imprezach integracyjnych. To z inicjatywy naszych pracowników chętni biorą udział w różnych eventach sportowych, charytatywnych lub społecznych.

Siedziba Kancelarii mieści się w nowoczesnym biurowcu IT Glob przy ul. Kwidzyńskiej 2, w lokalizacji bardzo dobrze skomunikowanej z innymi częściami miasta.

Miejsca pracy, w zależności od wielkości działu, znajdują się w mniejszych biurach lub większych przestrzeniach biurowych, daleko im jednak do hal pracowniczych typu open space. W czasie przerw pracownicy spotykają się w przytulnych i w pełni wyposażonych kuchniach, w których mają nieograniczony dostęp do gorących napojów.

Nie musisz martwić się o miejsce parkingowe.

żyj, jak chcesz,
Pracuj, jak lubisz

Aplikuj